MENU   flat75 menu   

Špeciálne služby pre náročných

Laundry services for business class

Služba je určená hlavne pre spoločnosti a inštitúcie, ktoré požadujú od svojich zamestnancov, aby dodržiavali pracovný DRESS CODE. Pre rôzne odvetvia platia odlišné pravidlá a štandardy, ale vo väčšine prevláda business formal a business casual.
Takmer každý odev je zhotovený z materiálov, ktoré je možné čistiť jedine chemickým spôsobom. Vaši zamestnanci sú preto nútení navštevovať pravidelne čistiarne odevov a to mimo pracovného času. Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť pre vašich zamestnancov pravidelný odvoz odevov určených na vyčistenie a následne vyčistené priviesť späť do firmy. Zamestnanci tak nemusia nikam chodiť a počas pracovnej doby a priamo vo firme vybaviť všetko čo potrebujú, pričom si za služby platia sami ako doteraz.

Zamestnanci získajú úsporu času a nákladov, firma benefit, ktorý ju nič nestojí a všetkých zamestnancov poteší.

Laundry services for your home

Služba je určená pre klientov, ktorí radi prenechajú starostlivosť o svoj čistý šatník profesionálom. Službu samozrejme využívajú aj tí,
ktorí nemajú čas osobne chodiť do čistiarne, alebo nemajú chuť hľadať miesto na parkovanie v preplnených nákupných centrách.
Vám všetkým postačuje z pohodlia domova či z práce zatelefonovať na číslo 0917 901 901 a náš zamestnanec ochotne príde pre veci určené na čistenie, alebo pranie až k Vám domov a po vyčistení privezie späť.

Nemusíte nikam chodiť a ušetríte tak minimálne ČAS a NÁKLADY.